Br. Tomasz Grabiec OFMCap nowym prezesem naszej Fundacji.

Drodzy przyjaciele misji!

Za oknem pada deszcz, dni stają się krótsze, a poranki nieco chłodniejsze.

Sezon wakacyjny już  dawno się zakończył, a  studenci już rozpoczęli swą kolejną akademicką przygodę. W naszym sekretariacie miało miejsce wiele wydarzeń, które towarzyszyły nam w zaskakujący sposób wpływając na dynamikę naszej pracy.

Jedną z istotnych zmian, jakie nastąpiły jest zmiana na stanowisku prezesa fundacji i dyrektora sekretariatu misyjnego. Mój poprzednik - brat Benedykt Pączka - został skierowany na roczne przygotowanie językowe do  Clermont-Ferrand  we  Francji. Chciałbym mu podziękować za wieloletnią posługę, którą  pełnił na rzecz misji i jednocześnie życzyć mu wytrwałości w działaniach, które z każdym dniem zbliżają go do realizacji marzeń o wyjeździe do Afryki. Bracie Benedykcie jesteśmy z Tobą!

br. Tomasz Grabiec

Prezes Fundacji Kapucyni i Misje